Françeska ngacmon imagjinatën me pozat në ashensor - Bota Sot
Françeska ngacmon imagjinatën me pozat në ashensor

Mediale Vip

Françeska ngacmon imagjinatën me pozat në ashensor

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 11:29
Françeska Jaçe

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, duket tejet seksi në postimet e fundit në Instagram.

Ajo madje i ka shpeshtuar ato në ashpensor, e si me njërën ku tregon gjoksin ashtu me tjetrin ku shfaqet provokuese e veshur shkurt ka marrë gjithë vëmendjen.

Françeska është një ndër emrat e shumë komentuar në media, si pasojë e pozave të tilla andaj edhe nuk e ka ndërmend të ndalet dhe po vazhdon ta marrë me shumë seriozitet këtë punë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat