“E bukura ime”, Usta nuk ndalon t’ia shpreh dashurinë publikisht Gentës - Bota Sot
“E bukura ime”, Usta nuk ndalon t’ia shpreh dashurinë publikisht Gentës

Mediale Vip

“E bukura ime”, Usta nuk ndalon t’ia shpreh dashurinë publikisht Gentës

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 11:30
Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po e shijon në maksimum lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Usta.

Çifti po publikojnë foto nëpërmjet të cilave tregojnë momente nga jeta e tyre private, e të shpeshta janë rastet kur ai ia shpreh dashurinë publikisht Gentës.

“E bukura ime”, ka shkruar ai në postimin e një fotografie të cilën e kanë ndarë në Instagram fillimisht një faqe që fansat e kanë hapur në emrin e Gentës.

Genta Ismajli ka një numër të madh fansash të cilët e përkrahin që nga fillimet e karrierës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat