‘E bukura ime’, Usta nuk po ndal së shprehuri dashurinë për Gentën - Bota Sot
‘E bukura ime’, Usta nuk po ndal së shprehuri dashurinë për Gentën

Mediale Vip

‘E bukura ime’, Usta nuk po ndal së shprehuri dashurinë për Gentën

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 12:19
Genta Ismajli dhe Usta

I dashuri i Genta Ismajlit sërish vjen me një postim për këngëtaren. Këtë herë ai ka shpërndarë disa foto nga një fotosesion i Gentës, foto këto të cilat i përshkruan me fjalët ‘E bukura ime’.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po e shijon në maksimum lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Usta

Image

Çifti po publikojnë foto nëpërmjet të cilave tregojnë momente nga jeta e tyre private, e të shpeshta janë rastet kur ai ia shpreh dashurinë publikisht Gentës.

“E bukura ime”, ka shkruar ai në postimin e një fotografie të cilën e kanë ndarë në Instagram fillimisht një faqe që fansat e kanë hapur në emrin e Gentës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat