Shoqe për kokë; Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin që përjetëson shoqërine e tyre! - Bota Sot
Shoqe për kokë; Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin që përjetëson shoqërine e tyre!

Mediale Vip

Shoqe për kokë; Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin që përjetëson shoqërine e tyre!

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 12:58
Adrola Dushi dhe Kristina Baki

Prej vitit 2012 ku kompeticioni i bukurisë Miss Shqipëria njohu dy vajzat Adrola Dushi dhe Kristina Baki muajt e vitet që do të kalonin do të forconin edhe më shumë miqësinë e dy bukurosheve.

Edhe në rrjete sociale Adrola dhe Kristina e kanë treguar shpesh lidhjen e fortë që kanë krijuar ndaj sot, 8 vite nga nisja e miqësisë së tyre, dy bukuroshet kanë bërë një gjest që shenjon shoqërinë e përjetshme.

Një tatuazh në parakrahun e secilës vajzë, ku shkruhet viti 2012 është dhurata që dy mikeshat i bënë  njëra tjetrës, si shenjë dashurie të pakusht mes shoqesh.

Image
Adrola Dushi dhe Kristina Baki
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat