Më në fund! Xhemi Shehu zbulon barkun e rrumbullakosur të Arbanës - Bota Sot
Më në fund! Xhemi Shehu zbulon barkun e rrumbullakosur të Arbanës

Mediale Vip

Më në fund! Xhemi Shehu zbulon barkun e rrumbullakosur të Arbanës

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 13:10
Arbana Osmani

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani po pret plot emocion të bëhet nënë për herë të dytë. Arbana gjatë kësaj kohe ka preferuar të mos e ekspozojë barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale dhe deri tani nuk ka zbuluar as gjininë e bebushit që po pret.

Image

“Po ti më the hajde pimë një gotë”, shkruan Xhemi krah fotos ku shihet Arbana, e cila shkëlqen nga nuri i shtatzënisë, e veshur me një fustan të zi të ngushtë që i tregon barkun e rrumbullakosur.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat