A mund ta besoni që kjo është Kallashi? - Bota Sot
A mund ta besoni që kjo është Kallashi?

Mediale Vip

A mund ta besoni që kjo është Kallashi?

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 13:28
Kallashi

Kallashi ka kohë që është zhdukur nga jeta publike, duke krijuar mjaftë kuriozitet se kur është e çka po bënë.

Valltarja që dikur ishte sensacioni i medies rozë e më e përfolura kudo, sapo është shfaqur sërish.

Në fotot e fundit, Kallashi as që njihet, është krejt ndryshme dhe larg asaj që jemi mësuar të shohim zakonisht në rrjete sociale a intervista televizive.

Me lente me ngjyrë të kaltër, me modelin e flokëve krejt ndryshe, formën e re trupore dhe këtë fustan glamuroz, valltarja as që njihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat