Arta Elezaj si “karramel”, këtë herë duket tamam si sheqer! - Bota Sot
Arta Elezaj si “karramel”, këtë herë duket tamam si sheqer!

Mediale Vip

Arta Elezaj si “karramel”, këtë herë duket tamam si sheqer!

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 14:12
Arta Elezaj

Aktorja e njohur, Arta Elezaj çdo herë di të paraqitet me shumë stil.

 Edhe këtë herë ajo shkëlqen me bukurinë e saj, derisa ka nxjerrë në pah format e trupit të saj.

Elezaj e cila njihët për rolin e saj në serialin “O sa mirë”, njihet për jetën e saj luksoze dhe veshjet firmato që bukur shpesh i ekspozon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat