I prekur nga COVID, Florian Binaj tregon si po e kalon karantinën - Bota Sot
I prekur nga COVID, Florian Binaj tregon si po e kalon karantinën

Mediale Vip

I prekur nga COVID, Florian Binaj tregon si po e kalon karantinën

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 14:13
Florjan Binaj

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19. Flori e ka konfirmuar vetë këtë lajm, duke treguar se gjendja e tij shëndetësore paraqitet mjaft e mirë dhe ai është vetëkarantintuar për 14 ditë. Por si po shkon ky izolim për aktorin?

Ai ka publikuar në ‘Instastory’ një qen që fle gjithë kohën, duke shkruar: “Të 7-tat e karantinës”. Me sa duket, aktori po e shfrytëzon këtë kohë për të pushuar dhe për t’u qetësuar nga angazhimet e përditshme. Kujtojmë se të dielën ai nuk mungoi në “Portokalli”, duke u shfaqur përmes “Skype-it”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat