Kylie Jenner zbulon figurën trupore me veshjen e ngushtë, teksa shijon një natë jashtë me shoqen e saj - Bota Sot
Kylie Jenner zbulon figurën trupore me veshjen e ngushtë, teksa shijon një natë jashtë me shoqen e saj

Mediale Vip

Kylie Jenner zbulon figurën trupore me veshjen e ngushtë, teksa shijon një natë jashtë me shoqen e saj

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 14:13
Kylie Jenner

Ajo është mësuar të tregojë figurën e saj marramendëse trupore në rrjetet sociale.

Kylie Jenner i bëri sërish për vete fansat e saj të mërkurën në mbrëmje, ndërsa u shfaq me një paraqitje mjaft atraktive.

22-vjeçarja, e cila është sipërmarrëse dhe miliona nga linja e saj e kozmetikës, dukej fenomenale në një veshje lëkure të ngushtë.

Kylie dukej e bujshme ndërsa shfaqte fizikun e saj trupor, në këtë veshje e cila mori vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Image

Ajo u sigurua që kamera të përqendrohej në figurën e saj të jashtëzakonshme në shumë nga xhirimet që ajo i ndau me fansat në InstaStory.

Jenner ishte bashkë me shoqen e saj, blogeren Yris Palmer, të cilën ajo e takoi gjashtë vjet më parë kur po bënin mbushjen e buzëve në një qendër estetike.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat