Sara Hoxha poston foton me barkun jashtë, pas lajmeve për shtatzëni - Bota Sot
Sara Hoxha poston foton me barkun jashtë, pas lajmeve për shtatzëni

Mediale Vip

Sara Hoxha poston foton me barkun jashtë, pas lajmeve për shtatzëni

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 15:12
Sara Hoxha

Sara Hoxha, e dashura e Ledrit ka postuar një fotografi të saj të cilën duket se e ka bërë sot, për të shuar kështu fjalët për shtatzëni.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula nuk po e fshehin më romancën, dhe së fundmi është përmendur se e dashura e këngëtarit mund të jetë shtatzënë.

Çifti nuk ka komentuar rreth kësaj çështjeje, mirëpo me fotografinë e publikuar së fundmi në Instagram, ku Sara zbulon barkun mund të shohim se nuk bëhet fjalë për një gjë të tillë.

Çifti simpatik kanë rrëmbyer edhe zemrën e publikut dhe sipas të ëmës së këngëtarit martesa mund të ndodhë shumë shpejt.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat