Angela Martini provokon të gjithë me këto lëvizje që bën në jaht - Bota Sot
Angela Martini provokon të gjithë me këto lëvizje që bën në jaht

Mediale Vip

Angela Martini provokon të gjithë me këto lëvizje që bën në jaht

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 17:08
Angela Martini

Një nga modelet më seksi dhe të suksesshme në Shëqipëri, është edhe Angela Martini e cila është përfolur gjatë për marrëdhënien e saj me biznesmenin Dragos Savulescu.

Angela është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në jaht ku shihet duke bërë lëvizje joshëse dhe provokuese.

“Mua më pëlqen pamja, po juve?”, ka shkruar modelja e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëvë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I like the view. Do you?

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat