Ka ardhur balada “Xhelozia” nga Nadi, një hit i kësaj vere - Bota Sot
Ka ardhur balada “Xhelozia” nga Nadi, një hit i kësaj vere

Mediale Vip

Ka ardhur balada “Xhelozia” nga Nadi, një hit i kësaj vere

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 18:33
Nadi

Quhet " Xhelozia" super balada e ardhur nga artisti i njohur pejan Nadi. Kënga ka nisur të pëlqehet mjaft, ndërsa është një bashkëpunim aë këngëtari ka dashur të ketë me autorë nga Kosova dhe Shqipëria, ku për muzikëm dhe tekstin është kujdesur Valon Biba me orkestrim nga Gëzim Mneri, klarinet nga Shaban Çela, kitar bass Gentian Muhaxhiri, kitar Acustik Toto Dervishi.

Gjithashtu për percusion ka menduar Gem DWX, Master&Mix Binidiez dhe video përshtatur mjaft bukur nga XL Films. Klipin e këngës e gjeni në kanalin Youtube e që padiskutim do të jetë një baladë hit në këtë verë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat