Ronela zbulon disa detaje rreth këngës së re - Bota Sot
Ronela zbulon disa detaje rreth këngës së re

Mediale Vip

Ronela zbulon disa detaje rreth këngës së re

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 19:26
Ronela Hajati

Ronela shumë shpejt publikon projektin e ri.

Ronela Hajati si shumë prej emrave të njohur të estradës, është mobilizuar për të punuar këngë për sezonën e verës.

Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja bëri të ditur se kënga e saj e re është gati dhe e ka shumë për qejf.

Ajo po ashtu zbuloi disa vargje të asaj kënge, ndërsa postimit ia shtoi një fotografi ku shfaqet e tejet joshëse me kostum vjollcë.

“Grupi shum i fort Aventuraaaaaa ,jo s’po ma nin o plak! Who is waiting for my new song? Eshte nje nga kenget e mia qe kam me shume qejf! ”, shkruan Ronela.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat