​Rita Ora harron bikinet… - Bota Sot
​Rita Ora harron bikinet…

Mediale Vip

​Rita Ora harron bikinet…

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 19:40
Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora postoi një fotografi të re në Instagram.

Ajo shfaqet në oborrin e shtëpisë së saj, dhe me siguri është duke pushuar pranë pishinës.

"Kam harruar bikinet", shkruan Rita Ora në postimin e saj, e cila nuk e ndaloi atë të punonte në tenin e fytyrës.

Në vend të një kostum banje, këngëtarja mbante të brendshme me dantella të kuqe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat