As ajo, as Orlando dhe askush tjetër! Katy Parry zbulon metodën e veçantë se si do të zgjidhet emri i vajzës së saj - Bota Sot
As ajo, as Orlando dhe askush tjetër! Katy Parry zbulon metodën e veçantë se si do të zgjidhet emri i vajzës së saj

Mediale Vip

As ajo, as Orlando dhe askush tjetër! Katy Parry zbulon metodën e veçantë se si do të zgjidhet emri i vajzës së saj

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 20:57
Katy Perry, Orlando

Katy Perry, 35 vjeç, po pret një vajzë me të fejuarin e saj, me yllin e “Pirates of the Karaibes”, Orlando, 43 vjeç.

Pavarësisht se kanë një listë të shkurtër me emra që u pëlqejnë për të voglën, Katy tha se nuk do ta dinte se si do të quhej fëmija derisa të vinte në këtë botë.

Ajo u tha Karson dhe Kennedy në “Boston's Mix 104.1”: "Kemi ende kohë për të vendosur konkretisht për emrin e saj, sepse, mendoj, që kemi disa alternativa dhe ajo do të na tregojë cila i pëlqen”.

"Unë do ta shoh dhe do të them," Oh, po, ti je ajo, ti je ajo ".

Ajo shtoi: "Bota është e egër dhe tani është një kohë e egër për të sjellë një jetë në botë.”

Pavarësisht gjithçkaje, Katy tha që ajo dhe Orlando mezi po presin të bëhen prindër.

Ajo: "Ai është vërtet i emocionuar për një vajzë të vogël. Ata thonë se vajzat e vogla janë, ju e dini, vajza e vogël e babit. Kështu do të jetë, do ta shohim".

Duke folur për albumin e saj të ardhshëm, ajo tha: "Më pëlqen të punoj, më pëlqen të këndoj, e dua punën time.”

"Plani im i parakohshëm ishte thjesht të vazhdoja dhe të realizoja një rekord gjatë verës, derisa të më plasin ujërat, sepse pastaj do të transformhem nëtë qenit nënë."

Albumi i saj i ri do të dalë në treg më 14 gusht, duke na lënë të mendojmë që ajo do të lindë menjëherë pas kësaj.

Orlando tashmë është baba i djalit 9-vjeçar Flynn, të cilin e ndan me ish-gruan Miranda Kerr.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat