Shyhretja pas aktakuzës për Thaçin e Veselin: Me ju çdoherë, çlirimtarët e lirisë - Bota Sot
Shyhretja pas aktakuzës për Thaçin e Veselin: Me ju çdoherë, çlirimtarët e lirisë

Mediale Vip

Shyhretja pas aktakuzës për Thaçin e Veselin: Me ju çdoherë, çlirimtarët e lirisë

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 21:39
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli ka dy fjalë për kauzën e UÇK-së.

Propozimi për aktakuzë ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka nxitur debat në publik.

Në mesin e atyre që reaguan janë edhe komuniteti artistik, të cilët e vlerësojnë lart kauzën e atyre që luftuan për ta çliruar vendin.

Së fundi, këngëtarja Shyhrete Behluli publikoi në rrjete sociale një foto të emblemës së UÇK-së dhe shkruan ” Me ju çdo here çlirimatet e lirise”.

Kujtojmë se pas publikimit të kësaj aktakuze, presidenti ka njoftuar anulimin e takimit në Uashington, e pas tij njësoj veproi edhe kryeministri Hoti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat