Ledri po shijon në maksimum pushimet me Sarën - Bota Sot
Ledri po shijon në maksimum pushimet me Sarën

Mediale Vip

Ledri po shijon në maksimum pushimet me Sarën

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 23:44
Ledri po shijon në maksimum pushimet me Sarën

Ledri po pushon në bregdetin shqiptar bashkë me të dashurën.

Si shumë prej emrave të njohur të estradës, edhe Ledri Vula zgjodhi Shqipërinë si destinacion për pushime gjatë kësaj kohe.

Reperi me të dashurën është bashkuar atje bashkë me Ermal Fejzullahun, Lumi B dhe bashkëshortet e tyre.

Së fundi, Ledri ka postuar një video, të cilën e realizoi teksa po merrnin rreze dielli bashkë me Sarën në bregdet.

Kujtojmë se dyshja së fundi janë përfolur se po bëhen prindër për herë të parë, por një gjë të tillë ende nuk e kanë konfirmuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat