Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’ hokeisti - Bota Sot
Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’ hokeisti

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’ hokeisti

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 09:02
Aferdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl.

E veshur me një fustan të kuq, ajo duket kaq perfekte dhe në formë të duhur.

Image
Insta

Linjat e trupit të saj, si gjithmonë janë kaq të pëlqyera. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat