Tayna merr vëmendje me dukjen e re, kthehet sërish në rozë

Mediale Vip

Tayna merr vëmendje me dukjen e re, kthehet sërish në rozë

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar nga faqet rozë.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa nuk mungojnë as pozat atraktive nga ana e saj.

Gjatë ditës së sotme (e enjte), e njëjta ka pozuar me stil të ri të flokëve, e që tregon se është kthyer sërish me flokë rozë

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

gjith bohet cka/qysh/kur un du.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat