Genta Ismajli dhe i dashuri turk vizitojnë Shqipërinë, i del në pritje reperi shqiptar - Bota Sot
Genta Ismajli dhe i dashuri turk vizitojnë Shqipërinë, i del në pritje reperi shqiptar

Mediale Vip

Genta Ismajli dhe i dashuri turk vizitojnë Shqipërinë, i del në pritje reperi shqiptar

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 13:21
Genta Ismaili

Genta Ismajli ka vizituar Shqipërinë.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj kanë vizituar së bashku Shqipërinë për disa ditë pushimi, çifti janë pritur nga reperi shqiptar Stresi.

Ky i fundit ka ndarë një fotografi në Instagram, me çiftin dhe në gjuhën turke i ka dëshiruar mirëseardhje biznesmenit turk.

Ka gati një vit tashmë që Genta dhe Huseyin kanë bërë publike romancën, dhe javët e fundit kanë qarkulluar lajme edhe për një shtatzëni të shqiptares.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat