Në një pozë tërheqëse me bikini, Argjentina Ramosaj vë në pah linjat trupore - Bota Sot
Në një pozë tërheqëse me bikini, Argjentina Ramosaj vë në pah linjat trupore

Mediale Vip

Në një pozë tërheqëse me bikini, Argjentina Ramosaj vë në pah linjat trupore

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 13:44
Argjentina Ramosaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, ditë më parë ka shijuar disa ditë të mira pushimi bashkë me familjen.

Me bashkëshortin, djalin dhe nënën e saj, Argjentina ka kaluar disa ditë të mira në Dhërmi të Shqipërisë.

Teksa ka publikuar për fansat disa fotografi mjaft atraktive nga bregdeti – një të tillë, Ramosaj e publikoi edhe së fundmi për ndjekësit e saj.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, këngëtarja ndau me ndjekësit një pozë në bikini të realizuar në plazh, ndërsa tregonte linjat e saj atraktive trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌬

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat