Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar - Bota Sot
Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar

Mediale Vip

Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:39
Foto ilustrim

Genta Ismajli ka vizituar Shqipërinë.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj kanë vizituar së bashku Shqipërinë për disa ditë pushimi, çifti janë pritur nga reperi shqiptar Stresi.

Ky i fundit ka ndarë një fotografi në Instagram, me çiftin dhe në gjuhën turke i ka dëshiruar mirëseardhje biznesmenit turk.

Ka gati një vit tashmë që Genta dhe Huseyin kanë bërë publike romancën, dhe javët e fundit kanë qarkulluar lajme edhe për një shtatzëni të shqiptares.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat