David Beckham uron nënën për ditëlindje, kujton fëmijërinë - Bota Sot
David Beckham uron nënën për ditëlindje, kujton fëmijërinë

Mediale Vip

David Beckham uron nënën për ditëlindje, kujton fëmijërinë

Nga: E.B Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:59
David Beckham

Futbollisti, David Beckham, është babi i katër fëmijëve.

Beckham edhe pas angazhimeve të mëdha nuk ka harruar që ta urojë nënën e tij për ditëlindje, shkruan “Bota Sot”.

Futbollisti ka postuar disa foto nga e kaluara me nënën e tij kur ka qenw fëmijë, ai ka shkruar “Urime ditëlindjen nëna dhe gjyshja më fantastike, të duam shumë dhe shpresojmë që të kalosh një ditë të mrekullueshme”.

David ka dy motra, më të madhe, Lynne Georgina, dhe një më e vogël Joanne Louise.

Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat