Angela Martin në kopertinën e revistës italiane, modelja duket magjepsëse - Bota Sot
Angela Martin në kopertinën e revistës italiane, modelja duket magjepsëse

Mediale Vip

Angela Martin në kopertinën e revistës italiane, modelja duket magjepsëse

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 15:52
Angela Martin

Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Bukuroshja shqiptare ndodhet prej disa ditësh me pushime në një jaht superluksoz dhe ka tërhequr vëmendjen me fotot e saj seksi. Megjithatë këto ditë modelja i ka shfrytëzuar edhe për punë. Ajo ka realizuar një set fotografik për revistën italiane “Cleon”, të cilët e kanë vënë theksin tek bukuria e saj. Ky set është realizuar nga fotografi Eugenio Qose, mik dhe bashkëpunëtor i Angelës prej kohësh.

Kujtojmë se disa kohë më parë, Martini publikoi edhe librin e saj të parë, “Dashuri, shpresë, dritë”, i cili ishte një sukses i vërtetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Photo by @eugenioqose 🌞

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat