Noizy thotë se nuk po e mbështesin estrada dhe mediet shqiptare - Bota Sot
Noizy thotë se nuk po e mbështesin estrada dhe mediet shqiptare

Mediale Vip

Noizy thotë se nuk po e mbështesin estrada dhe mediet shqiptare

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 16:44
Noizy

Noizy ka kritikuar estradën dhe mediet shqiptare, për kinse mosmbështetje rreth këngës së re.

Reperi Noizy në orët e para të ditës së sotme ka publikuar bashkëpunimin e shumëpërfolur “All dem talk”.

Ai bashkëpunoi me Gzuz dhe Dutchawelli, ndërsa projekti i tyre po pritet shumë mirë në publik, duke prirë në shumë shtete evropiane.

Por, me anë të postimeve të fundit, Noizy tha se estrada shqiptare dhe mediet nuk po e mbështesin, megjithatë shton se ka mbështetje nga fansat.

“Mbeshtetje nga Estrada Shqiptare? % 0.01. Mbeshtetje nga media Shqiptare % 0. Mbeshtetje nga fansat Ma të zjarrt në bote? 100000000%”, shkruan ai.

Ndërsa, në një tjetër postim, ai sërish ‘thumbon’ mediet shqiptare, edhe pse nuk ka munguar mbështetja e tyre.

“Nese do kisha bo sherr sdo kishte len gazet e tv e radio pa fol. Pra ju i zgjidhni cfar doni ta ushqeni popullin, prandaj kam bo cdo faqe dhe portal digital block”, shkruan Noizy. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat