Më në fund publikohet “Heroina” nga TIKA!

Mediale Vip

Më në fund publikohet “Heroina” nga TIKA!

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 20:43
TIKA

Konsiderohet si një emër i ri në skenën muzikore shqiptare që pritet që të kthehet në emrin më të diskutuar.

Është kjo këngëtarja TIKA e cila para pak minutash ka publikuar projektin e saj të radhës me titull “HEROINA”.

Në fakt jemi të bindur që e keni pritur këtë projekt muzikor sepse ka kohë që një pjesë e këngës ka qarkulluar në rrjete sociale dhe ishte kthyer në virale.

Projektin “HEROINA” e gjeni në linkun e listuar më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat