Redola, vajza e artistes së madhe sjell këngën "E pamundur" - Bota Sot
Redola, vajza e artistes së madhe sjell këngën "E pamundur"

Mediale Vip

Redola, vajza e artistes së madhe sjell këngën "E pamundur"

Nga: Maksim Gjokaj Më: 26 qershor 2020 Në ora: 20:49
Redola Marevci

Ajo quhet Redola Marevci dhe sapo ka sjellë këngën e saj të dytë.

E bukur e me mjaft stil e zë të veçantë ajo ka ardhur me këngën "E pamundur" me një super klip.

Por bukuroshja është vajza e artistes së madhe Sahide Mustafa ( Motrat Mustafa) ndërsa ka plot talent./B.S

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat