Noizy arrin suksesin e parë me “All dem talk” - Bota Sot
Noizy arrin suksesin e parë me “All dem talk”

Mediale Vip

Noizy arrin suksesin e parë me “All dem talk”

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 20:54
Noizy

Noizy ka arritur milionëshin e parë me këngën e re.

Noizy sot publikoi këngën e re me titull “All dem talk”, në bashkëpunim me Gzuz dhe Dutchavelli.

Reperi, për pak orë ka arritur shifrën prej 1 milionë e 400 mijë klikimeve, ndërsa kënga po dëgjohet shumë edhe jashtë trojeve shqiptare.

Noizy i është gëzuar shumë këtij suksesi, në postimin e fundit ai shkruan “Sa mund të shkojme  per 24h? Kemi edhe 4 ore”.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, ai ka kritikuar estradën dhe mediet shqiptare që nuk po e mbështesin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat