Chrissy Teigen zbulon rezultatet e operacionit për heqjen e implantit të gjirit - Bota Sot
Chrissy Teigen zbulon rezultatet e operacionit për heqjen e implantit të gjirit

Mediale Vip

Chrissy Teigen zbulon rezultatet e operacionit për heqjen e implantit të gjirit

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 00:17
Chrissy Teigen

Chrissy ua tregon fansave rezultatet e operimit.

Chrissy Teigen tregoi rezultatet e operacionit të saj të fundit për heqjen e implantit të gjirit në një video, të enjten, shkruan DailyMail.

Për t’ua larguar shqetësimet e 30.4 milionë ndjekësve të saj në Instagram, supermodelja 34-vjeçare zbuloi se shërimi i saj po shkon shumë mirë dhe tregoi gjoksin pas operimit.

Në përgjigje të një fluksi të madh pyetjesh rreth procedurës së saj dhe sesi po rekuperohet, nëna e dy fëmijëve pranoi heshtjen në rrjete sociale dhe zbuloi se po shijonte kohën me fëmijët e saj.

“Ne jemi duke u argëtuar aq shumë në shtëpi, po shijojmë çajin dhe përgatitjen e kekëve,” tha ajo në InstStory.

Në një video tjetër, ajo e tërhoqi bluzën lart dhe tregoi gjoksin pas operimit.

“Ndihem mirë, kështu që mos u shqetësoni për mua. Dhe ky është gjiri im i ri. Yay!”, tha ajo me shaka, ndërsa filmonte veten.

Chrissy ishte vetëm 20 vjeçe kur ajo fillimisht i hyri briskut për të përmirësuar madhësinë e gjirit të saj.

“Unë e bëra gjirin kur isha rreth 20 vjeçe,” tha ajo më parë për Glamour UK, duke shtuar se dëshironte që gjiri t’i dukej bukur kur pozon në bikini.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat