Lola Haradinaj publikon foto nga festa e ditëlindjes, duket mahnitëse - Bota Sot
Lola Haradinaj publikon foto nga festa e ditëlindjes, duket mahnitëse

Mediale Vip

Lola Haradinaj publikon foto nga festa e ditëlindjes, duket mahnitëse

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 00:28
Lola Haradinaj

Lola Haradinaj festoj ditëlindjen e 33-të me 12 qershor dhe me këtë rast organizoj një aheng me shumë të ftuar.

Ndërsa tani bashkëshortja e Daut Haradinaj, ka sjellur edhe imazhe nga kjo festë në të cilën shihet plotë shkëlqim, e veshur në një fustan me lule i cili ia theksonte linjat perfekte të trupit.

“33 vjeçare dhe krejt çka dua të jem është vetvetja”, ka shkruar Lola në  një nga imazhet.

Ndërkohë, kujtojmë që Lola është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat