Ornella Muti, 65 vjeç habit me pantallona të shkurtra!!! - Bota Sot
Ornella Muti, 65 vjeç habit me pantallona të shkurtra!!!

Mediale Vip

Ornella Muti, 65 vjeç habit me pantallona të shkurtra!!!

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 06:31
Ornella Muti

Yjet mbi 50 vjeç, në Hollivud e jo vetëm, pritën me padurim të vinte vera që të tregonin formën e mirë fizike me bikini e veshje të lehta.

Ornela Muti është më e fundit që na befason: me pantallona të shkurtra, diva 65 vjecare tregon një fizik prej adoleshenteje! Në një kopësht të lulëzuar, e rrethuar nga gjelbërimi, Ornela shfaqet e veshur sport, me një pamje shumë të relaksuar dhe në super formë!

Fotoja ka entuziasmuar fansat që kanë vërshuar me komente admirimi për aktoren e famshme! Ornela duket vazhdon ta mbajë lart me krenari flamurin e bukurisë italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat