Noah u vesh njësoj me Alfion dhe duken kaq këndshëm!

Mediale Vip

Noah u vesh njësoj me Alfion dhe duken kaq këndshëm!

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 06:33
Alfio dhe Noah

As njëri e as tjetri nuk dijnë sesi ta shpalosin më shumë lumturinë që ka sjellë Noah në jetën e tyre!

Edhe pse ishin qe perpara një cift mjaft harmonik, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani po përjetojnë muajt më të mrekullueshëm që kur vogëlushi i tyre erdhi në jetë.

Fatma poston herë pas here foto me të, duke mos harruar të shprehë mirënjohjen e pafundme që ndjen. Por edhe Alfio nuk mbetet pas.

 Ai ka ndarë së fundi një foto kaq të ëmbël ku shihen të dy, at e bir, të veshur njësoj.

As njëri e as tjetri nuk dijnë sesi ta shpalosin më shumë lumturinë që ka sjellë Noah në jetën e tyre! Edhe pse ishin qe perpara një cift mjaft harmonik, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani po përjetojnë muajt më të mrekullueshëm që kur vogëlushi i tyre erdhi në jetë.

Fatma poston herë pas here foto me të, duke mos harruar të shprehë mirënjohjen e pafundme që ndjen. Por edhe Alfio nuk mbetet pas.

 Ai ka ndarë së fundi një foto kaq të ëmbël ku shihen të dy, at e bir, të veshur njësoj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

un dhe Noah #matchymatchy 💙

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

“Unë dhe Noah #matchymatchy”, shkruan Alfio në foton ku duket ai dhe i vogli, të veshur me të bardha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat