Albana Osmani bën ndryshim në dukje, vjen atraktive dhe tërë shkëlqim - Bota Sot
Albana Osmani bën ndryshim në dukje, vjen atraktive dhe tërë shkëlqim

Mediale Vip

Albana Osmani bën ndryshim në dukje, vjen atraktive dhe tërë shkëlqim

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 08:58
Albana Osman

Albana Osmani njihet si një prej prezantuesve më të njohura dhe më të dashura shqiptare.

Ajo krahas kësaj është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi Albana ka treguar se ka barë ndryshimin në pamje e që dukej në formë të shkëlqyer.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Short hair I don’t care 😝 @stylensmileofficial @muhammet.dinek #itfeelsgreat

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Moderatorja ka prerë flokët për të cilat ka treguar përmes një video ku shkruan “Flokët e shkurtër nuk brengosen”.

Ndërkohë, kujtojmë që Albana kohë më parë ka lansuar edhe një linjë çantash në emrin e saj “Reine Ana”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat