Këngëtarja e njohur tregon çfarë i bën flokëve që t'i duket të shoqit si vajzë tjetër - Bota Sot
Këngëtarja e njohur tregon çfarë i bën flokëve që t'i duket të shoqit si vajzë tjetër

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur tregon çfarë i bën flokëve që t'i duket të shoqit si vajzë tjetër

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:25
Denisa Gjezo

Të ndryshosh pamjen për t’iu dukur burrit si vajzë tjetër. Është kjo ajo që tha këngëtarja shqiptare, Denisa Gjezo , e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”.

Flokët e saj janë kaçurrela dhe gjatë intervistës ka treguar se në çfarë rastesh vendos t’i drejtojë.

Denisa tha se i drejton flokët për të shoqin. Kjo pasi dëshiron që ai të mendojë se nuk ka vetëm atë dhe t’i duket si një vajzë tjetër.

“Për burrin i drejtoj flokët. I ndryshoj shpesh që ai të mendojë se nuk ka vetëm Denisën, por të dukem si një gocë tjetër”, u shpreh këngëtarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat