Anita dhe Lola të lumtura dhe plotë elegancë pranë familjes - Bota Sot
Anita dhe Lola të lumtura dhe plotë elegancë pranë familjes

Mediale Vip

Anita dhe Lola të lumtura dhe plotë elegancë pranë familjes

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:32
Anita dhe Lola të lumtura dhe plotë elegancë pranë familjes

Në fotot e publikuara nga Anita shihen të dy motrat pranë motrës tjetër Vjosa dhe vëllait Learti.

Të katër shkëlqenin nga elegance dhe sharmi, ndërsa dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit.

“Ata thonë se pavarësisht sa vjeç bëheni, kur jeni me motrat dhe motrat, ju ktheheni përsëri në fëmijëri”, ka shkruar Anita sipër postimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat