Ariana Grande zyrtarizon lidhjen në Instagram! - Bota Sot
Ariana Grande zyrtarizon lidhjen në Instagram!

Mediale Vip

Ariana Grande zyrtarizon lidhjen në Instagram!

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 12:41
Ariana Grande me te dashurin

Në pritje të ditëlindjes së saj të 27-të, Ariana Grande ndau një postim festiv në Instagram ku shfaqej i dashuri i saj Dalton Gomez.

Nëse një gjë është e sigurt, është se Ariana Grande është padyshim e dashuruar marrëzisht në Dalton Gomez. 

Përmes mediave sociale në pritje të ditëlindjes së saj të 27-të, këngëtarja “Into You” bëri lidhjen e tyre zyrtare në Instagram duke postuar një selfie të ëmbël së bashku. 

Në foto, Grande dhe Gomez mund të shihen teksa ndajnë një përqafim të ëmbël për fotografinë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat