Pierce Brosnan tregon se si i shpëtoi jetën Halle Berry-it gjatë xhirimeve të James Bond - Bota Sot
Pierce Brosnan tregon se si i shpëtoi jetën Halle Berry-it gjatë xhirimeve të James Bond

Mediale Vip

Pierce Brosnan tregon se si i shpëtoi jetën Halle Berry-it gjatë xhirimeve të James Bond

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 12:49
Pierce Brosnan, James Bond

Pierce Brosnan tha se ai në mënyrë të paqartë kujton shpëtimin e Halle Berry nga mbytja në setin e xhirimeve të Die Another Day.

Aktorja fituese e çmimit Oscar tha se ish- James Bond , 67 vjeç, kreu manovrën e shpëtimit mbi të kur filloi të mbytej në mes të një skene dashurie.

Gjatë një paraqitje në emisionin Tonight me Starring Jimmy Fallon , Brosnan pranoi se nuk ishte ‘i sigurt’ çfarë ndodhi gjatë xhirimeve për filmin në vitin 2002.

Ai tha: ‘E mbaj mend në mënyrë të paqartë, kam parë pak citime në shtyp kohët e fundit. Ne ishim në grup, nuk jam plotësisht i sigurt se çfarë bëra, mund ta kisha goditur nga prapa atë, nuk jam i sigurt.

Brosnan duke qeshur shtoi: ‘Unë thjesht e përkula atë në anën e pasme’.

Berry, 53 vjeç, i kishte thënë Fallon në prill se Brosnan erdhi në shpëtim kur një fik i mbeti në fyt.

Ajo tha: ‘Unë duhej të isha seksi, duke provuar ta josh me një fik. Unë përfundova duke u ngulfatur dhe ai duhej të çohej dhe të bënte shpëtimin. Pra jo seksi. ‘

Ajo shtoi: ‘James Bond ishte atje për mua, ai gjithmonë do të jetë një nga njerëzit e mi të preferuar në të gjithë botën. ‘

Die Another Day ishte paraqitja përfundimtare e Brosnan si Bond./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat