Secila më e bukur se tjetra, nuset e Haradinajve shkëlqyen me pamjen e tyre në festë

Mediale Vip

Secila më e bukur se tjetra, nuset e Haradinajve shkëlqyen me pamjen e tyre në festë

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 14:39
Nuset e Haradinajve

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet katër nuset e Haradinajve dhe secila po duket më e bukur se tjetra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat