Kjo paraqitje i kushtoi 3400 euro Anita Haradinajt - Bota Sot
Kjo paraqitje i kushtoi 3400 euro Anita Haradinajt

Mediale Vip

Kjo paraqitje i kushtoi 3400 euro Anita Haradinajt

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:23
Anita Haradinaj

Anita shpenzon goxha shumë për veshmbathje.

Ditë më parë, Lola Haradinaj festoi ditëlindjen, me këtë rast kishte organizuar festë në Shqipëri.

Natyrisht që në atë ndejë nuk mungoi as Anita, e cila zgjodhi të vishej me pantallona të shkurtër e xhaketë.

Ani pse në dukje ky kostum dukej i thjeshtë, veshja dhe aksesorët në këtë ditë asaj i kushtuan mbi 3400 euro.

Sipas “What they wearin”, xhaketa e “Zadig & Voltaire”, kushtoi 550 euro, ndërsa pantallonat nga e shkurtër nga po e njëjta markë kushtuan 350 euro.

Bluza i kushtoi 220 euro, ndërsa këpucët e “Bottega Veneta” kapin shifrën 910 euro. Po ashtu, qaforja e brendit “Chanel” kushton hiç më pak se 1.379 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat