Befason Enca, zbulon planet e dasmës dhe listën e të ftuarve - Bota Sot
Befason Enca, zbulon planet e dasmës dhe listën e të ftuarve

Mediale Vip

Befason Enca, zbulon planet e dasmës dhe listën e të ftuarve

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:43
Enca Haxhia

Enca Haxhia javët e fundit të qershorit vendosi t’i kalojë në bregdet bashkë me shoqëri.

Nuk ishin të pakta imazhet joshëse që këngëtarja i solli në rrjete sociale, me të cilat shfaqte format trupore.

Së fundi, ajo publikoi një video, teksa shfaq pamje nga oborri duke rënë shi dhe fimon miqtë duke vrapuar në pishinë.

Image

“Miq kur te bej dasme, jeni te gjithe te ftuar. Dasma me e madhe n’shqiptari”, ka shkruar Enca sipër videos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat