Adrola zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Xhesikën - Bota Sot
Adrola zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Xhesikën

Mediale Vip

Adrola zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Xhesikën

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:52
Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi

Adrola e uroi me fjalë të zgjedhura shoqen e saj.

Modelja shqiptare Xhesika Berberi sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar urime të shumta.

Me rastin e ditëlindjes, atë e uroi edhe Adrola Dushi, e cila ia publikoi një foto, ku shihet e shtrirë në mesin e shumë buqetave me trëndafila.

“Urime ditëlindjen për Miss Universe Albania, gjithkush ju pëlqen për dukjen, por gjërja më e rëndësishme është zemra jote. Meriton të jesh e lumtur ne cdo Moment te jetes tende, si te kjo foto te pafsha gjithe jeten, e lumtur edhe 100”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi janë dy prej modeleve më të njohura shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat