Reperi shqiptar fyen rëndë të dashurin e Rinës - Bota Sot
Reperi shqiptar fyen rëndë të dashurin e Rinës

Mediale Vip

Reperi shqiptar fyen rëndë të dashurin e Rinës

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 16:38
Sin Boy

Nushi ka sharë Sin Boyin.

Sin Boy është bërë i njohur për publikun shqiptar nga dueti i publikuar vite më parë me Rinën, me të cilën tani janë në lidhje dashurie.

Ai kishte bërë bujë atë kohë me një deklaratë ku thotë se 2Pac nuk është asgjë para tij, dhe se ky është më i miri në histori.

Reperi nga Prishtina, Nushi, ka ndarë këtë video në profilin e tij në Instagram ku dhe fyen rëndë të dashurin e Rinës duke shkruar “O nanen e grekofilit të vocer, kap ndrro dillerin oj lop”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat