Franceska Jaçe zbulon të brendshmet në veshjen transparente - Bota Sot
Franceska Jaçe zbulon të brendshmet në veshjen transparente

Mediale Vip

Franceska Jaçe zbulon të brendshmet në veshjen transparente

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 17:07
Franceska Jaçe

Françeska Jaçe është një emër mjaft i komentuar në shoubiz.

Publiku ka dëgjuar emrin e Françeskës fillimisht në edicionet e ‘Big Brother Albania’, dhe nga ajo kohë bukuroshja është një personazh mjaft i përmendur në mediat rozë.

Kjo edhe për shkak të aktivitetit të saj në rrjetet sociale, së fundmi ajo ka ndarë një tjetër imazh në profilin e saj në Instagram me çfarë ka joshur publikun.

Françeska në foton e publikuar shfaqet në një dhomë gjumi me një veshje të tejdukshme të cilat i ekspozonin të brendshmet e saj. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat