Albani ndanë foton familjare dhe gjithë vëmendjen e merr Duam - Bota Sot
Albani ndanë foton familjare dhe gjithë vëmendjen e merr Duam

Mediale Vip

Albani ndanë foton familjare dhe gjithë vëmendjen e merr Duam

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 17:14
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Në një ditë të bukur si kjo e sotmja, natyra është zgjedhja e gjithësecilit, përfshirë edhe familjen Skënderaj.

Këta të fundit kanë vendosur të shfrytëzojnë kohën me diell në fundjavë në oborrin e shtëpisë së tyre, siç kuptohet përmes një fotografie në Instagram nga Albani.

Këngëtari i shumë hiteve ka ndarë imazhin më të qartë të djalit Duam deri tash bashkë me Miriam dhe Ameli.

“Pasuria ime” – ka qenë mbishkrimi sipër fotografisë si kartolinë familjare për fansat e shumtë të familjes.

Imazhi i plotë, më poshtë

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat