Do shkriheni së qeshur, Olsi Bylyku vesh rroba banjot e të dashurës - Bota Sot
Do shkriheni së qeshur, Olsi Bylyku vesh rroba banjot e të dashurës

Mediale Vip

Do shkriheni së qeshur, Olsi Bylyku vesh rroba banjot e të dashurës

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 17:26
Olsi Bylyku me të dashurën

Olsi Bylyku prej disa kohësh ka bërë publike lidhjen me të dashurën e tij Egli dhe mund të themi se janë një nga çiftet më simpatikë të showbizit.

Ata ndajnë me ndjekësit shpesh herë foto nga përditshmëria e tyre me deklaratat e dashurisë.  Mesa duket çifti nuk i ka rezistuar dot tendencës së Tik Tokut dhe së fundmi kanë realizuar një video shumë humoristike.

Ata kërcejnë para pasqyrës, Egli shihet e veshur me rroba banjo, ndërsa Olsi me një bluzë të bardhë e pantallona të shkurtëra ngjyrë të kuqë.

Në një moment të videos ata ndryshojnë rrobat, ku shihet Olsi me bikinit e të dashurës dhe Egli me rrobat e tij.

Kjo video humoristike, i ka argëtuar dhe i ka bërë të qeshin me lot të ngjithë ndjekësit!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Olsi Bylyku dhe Egli 😂😂😂😍

A post shared by @ vipvideoos__ on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat