Arbana Osmani flet rreth shtatzënisë - Bota Sot
Arbana Osmani flet rreth shtatzënisë

Mediale Vip

Arbana Osmani flet rreth shtatzënisë

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:19
Arbana Osmani

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël.

Siç dihet tashmë moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduardt Grishaj shumë shpejt priten të bëhen prindër.

Moderatorja gjatë kësaj periudhe ka publikuar gatime të ndryshme për të clat jo rrallë herë ka marrë kritika nga publiku të cilët i thonë asaj se janë të dëmshme për shtatzëni.

Ndërsa tani ajo flet rreth rrugëtimit të shtatzënisë për çfarë thotë se është shumë i bukur.

Më poshhtë gjeni postimin e plotë të Arbanës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat