Oriola Marashi me imazhe provokuese nga fotosesioni i ri - Bota Sot
Oriola Marashi me imazhe provokuese nga fotosesioni i ri

Mediale Vip

Oriola Marashi me imazhe provokuese nga fotosesioni i ri

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:26
Oriola Marashi

Modelja e cila pëlqehet në masë të madhe për shkak të bukurisë dhe linjave trupore është padyshim Oriola Marashi.

Bukuroshja brune për një kohë nuk ka qenë edhe shumë aktive në rrjete sociale, ndërsa tani është kthyer fuqishëm.

Duke u përkujdesur për veshjen dhe makijazhin, kohët e fundit Oriola ka sjellë një mori fotografish për të gjithë fansat e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍋Magdalena by @juxhinkurti hair and make up @merita_merja 🍋

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat