Kanye West paralajmëron projekte të reja dhe bashkëpunimin me Dr. Dre - Bota Sot
Kanye West paralajmëron projekte të reja dhe bashkëpunimin me Dr. Dre

Mediale Vip

Kanye West paralajmëron projekte të reja dhe bashkëpunimin me Dr. Dre

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:30
Kanye West dhe Dr. Dre

Reperi amerikan, Kanye West, ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë disa projekte të reja, përfshirë edhe bashkëpunimin me Dr. Dre.

West e Dre pritet të sjellin një version të ri të këngës “Jesus is King”.

Ylli amerikan gjithashtu ka nisur bashkëpunimin me Gap për të krijuar një linjë të veshjeve. Ai udhëheq labelin e modës Yeezy, që në bashkëpunim me Gap, pritet të sjellin linjën e re të veshjeve në vitin tjetër, shkruan BBC. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat