Alban Skenderaj ndan portret familjar me fansat e tij - Bota Sot
Alban Skenderaj ndan portret familjar me fansat e tij

Mediale Vip

Alban Skenderaj ndan portret familjar me fansat e tij

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:52
Alban Skenderaj

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skenderaj, njihet për pozivitetin dhe dashurinë që përçon tek fansat e tij.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, duke sjellë fotografi nga përditshmëria, e po ashtu edhe nga projektet muzikore.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtari dhe njëherësh kantautori ka shpërndarë një fotografi mjaft të ëmbël të familjarëve.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pasuria ime 😍

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat