Oriola e dashuruar kokë e këmbë, e bën edhe këtë për Erosin - Bota Sot
Oriola e dashuruar kokë e këmbë, e bën edhe këtë për Erosin

Mediale Vip

Oriola e dashuruar kokë e këmbë, e bën edhe këtë për Erosin

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 20:10
Oriola Marashi dhe Erosi

Oriola tregon publikisht dashurinë që ndien për Erosin.

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë ndër çiftet më të komentuara aktualisht në shoubizin vendor.

Dyshja preferojnë që jetën private ta mbajnë larg vëmendjes së publikut, andaj nuk publikojnë foto bashkë.

Së fundi, modelja postoi një video në Instagram, ku me anë të një filteri vendosi emrin e të dashurit në fytyrë.

Oriola dhe Erosi së fundi u përfolën për një fejesë të mundshme, por një gjë të tillë nuk e kanë konfirmuar asnjëri.

Së fundi, modelja ka publikuar një video, në të cilën shfaqet në aeroplan duke u kthyer për në shtëpi. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat